Steven Pressfield: Vojna umenia

Premýšľali ste niekedy nad tým, kým by ste sa chceli stať, akú prácu by ste chceli mať, aké dielo by ste chceli vytvoriť? Ste spisovateľ, ktorý nepíše, maliar, ktorý nemaľuje, alebo podnikateľ, ktorý nikdy nezačal podnikať? Potom poznáte Odpor – temnú silu brániacu vám tvoriť a uspieť. Steven Pressfield vyhlásil Odporu vojnu. Vo svojej prísnej, no pritom poučnej a zábavnej knihe vás naučí, ako spoznať a poraziť tohto nepriateľa. Po jej prečítaní o sebe mnohé pochopíte. Môže to byť tvrdá lekcia, ale považujte ju za dar... dar sebe samému.
Kniha Vojna umenia vyšla prvýkrát v roku 2002. Odvtedy bola preložená do viac ako dvadsiatich jazykov. Patrí medzi najpopulárnejšie knihy o kreativite a prekonávaní vnútorných blokov. Inšpirovala a naďalej inšpiruje státisíce čitateľov z celého sveta. Slovami autora: „Väčšina z nás má dva životy. Ten, ktorý žijeme, a potom nežitý vnútorný život. Medzi nimi stojí Odpor“. Nie je to škoda?

STEVEN PRESSFIELD (1943) Americký románopisec, scenárista, autor viacerých kníh o tvorbe a kreativite. Narodil sa na Trinidade, vyštudoval psychológiu na Dukeovej univerzite, slúžil v Americkej námornej pechote. Trvalo mu dlhých 17 rokov, kým dostal prvýkrát zaplatené za písanie, a 27 rokov, kým mu vyšla prvá kniha. Za ten čas vystriedal viac ako dvadsiatku rôznych povolaní. Dnes je medzinárodne uznávaným autorom historických románov a úspešným hollywoodskym scenáristom.


 
Podrobné informácie o knihe:

Formát: 150 x 150 mm

počet strán: 192

väzba: brožovaná

odporúčaná cena (MOC): 13,50 eur

dátum vydania: 5/2024

ISBN/EAN: 9788099975485

Kníhkupectvá: