ERIC JORGENSON: ALMANACH NAVALA RAVIKANTA

Zbohatnutie nie je len o šťastí a šťastie nie je iba vlastnosť, s ktorou sa narodíme.

Mať oboje sa nám môže zdať nedosiahnuteľné, ale budovanie bohatstva a šťastia sú zručnosti, ktoré sa dajú naučiť.

Naval Ravikant je podnikateľ, investor a praktický filozof, ktorý zaujal mnohých svojimi princípmi vedúcimi k budovaniu bohatstva a prežitiu šťastného života. Almanach Navala Ravikanta je zbierkou Navalových myšlienok, postrehov a skúseností, ktoré zdieľal s verejnosťou posledných desať rokov prostredníctvom rozhovorov, tweetov, podcastov a blogov. To, čo by ste predtým museli hľadať po rôznych kútoch internetu, nájdete teraz na jednom mieste, v tejto knihe.
Nečakajte jednoduchú príručku, ako postupovať krok za krokom. Čo táto kniha ponúka, sú všeobecné princípy, s použitím ktorých si dokážete nájsť a vybudovať svoju vlastnú, jedinečnú cestu k šťastnejšiemu a bohatšiemu životu.

O autorovi

ERIC JORGENSON je produktový stratég a spisovateľ. V roku 2011 sa pripojil k zakladajúcemu tímu spoločnosti Zaarly, ktorej cieľom je pomáhať majiteľom domov nájsť zodpovedných poskytovateľov služieb, ktorým môžu dôverovať. Jeho obchodný blog Evergreen vzdeláva a baví viac ako milión čitateľov.Táto kniha bola vytvorená ako služba pre verejnosť. Je k dispozícii na bezplatné stiahnutie vo formáte PDF a vo verziách pre elektronické čítačky.

Rovnako je k dispozícii  digitálna kópia časti knihy: Odporúčaná literatúra od Navala – s online odkazmi.

Naval Ravikant nemá žiaden podiel z predaja tejto knihy. Naval publikuje eseje, podcasty a ďalšie články na stránke Nav.al a je na Twitteri ako @Naval.

 

Ďalší zaujímavý obsah a zdroje (v anglickom jazyku) môžete nájsť na týchto odkazoch: 
Podrobné informácie o knihe:

Formát: 130×205 mm

počet strán: 240

väzba: brožovaná

odporúčaná cena (MOC): 13,90 eur

dátum vydania: 10/2022

ISBN/EAN: 9788099975225

Kníhkupectva: #zpdz – zvýhodnená cena, Martinus, Pantha Rhei, Artforum